McDonald’s меню ціни (Ukraine)

Ось ціни на меню McDonald’s в Україні. Ви можете перевірити всі категорії меню. Для вашої зручності ми також включили короткий опис меню McDonald’s Україна.

Меню McDonald’s з цінами Україна

ПУНКТЦІНА
Снеки
КУРЯЧІ КРИЛЬЦЯ 6ШТ (Снеки)₴100,00
КУРЯЧІ КРИЛЬЦЯ 12ШТ (Снеки)₴178,00
ЧІКЕН МАКНАГЕТС 9ШТ (Снеки)₴128,00
КРЕВЕТКИ 5 ШТ₴95,00
Бургери
ГАМБУРГЕР₴41,29
Холодні Напої
АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК (Маленький)₴49,32
ВОДА МОРШИНСЬКА 500МЛ НЕГАЗОВАНА₴21,00
ВОДА МОРШИНСЬКА 330МЛ НЕГАЗОВАНА₴19,00
Соуси
СОУС 1000 ОСТРОВІВ₴10,00

Особливості та категорії меню McDonald’s Україна

Короткий опис меню McDonald’s Україна: McDonald’s Україна пропонує різноманітні пункти меню, включаючи закуски, бургери та напої. Вибір закусок включає курячі крильця, курячі мак-нагетси та креветки, а у відділі гамбургерів представлено класичний гамбургер. Серед напоїв покупці можуть вибрати такі варіанти, як апельсиновий сік і негазована вода «Моршинська». Крім того, «МакДональдз Україна» пропонує широкий вибір соусів, наприклад соус «1000 Islands». Меню демонструє поєднання глобальних фаворитів McDonald’s і локалізованих пропозицій, що задовольняють смакові уподобання українських клієнтів.

Меню сніданку «МакДональдз Україна»

оскільки надане меню не містить конкретних страв на сніданок, важко надати короткий опис меню сніданку «МакДональдз Україна». Як правило, сніданок McDonald’s включає такі продукти, як яєчні макмафіни, буріто на сніданок і гарячі пиріжки. Однак фактичне меню може відрізнятися залежно від регіональних уподобань.

Обіднє меню «МакДональдз Україна»

обіднє меню «МакДональдз Україна» включає різноманітні страви, такі як курячі крильця, курячі макнагетси, креветки та гамбургери. Також покупці можуть насолодитися холодними напоями, такими як апельсиновий сік або негазована вода «Моршинська». Додаткові налаштування доступні за допомогою вибору соусів, наприклад соусу 1000 Islands.

Десертне меню «МакДональдз Україна»

меню не містить десертів. Проте десертні пропозиції McDonald’s зазвичай складаються з таких продуктів, як м’яке морозиво, морозиво та яблучні пироги. Важливо зауважити, що фактичне десертне меню може змінюватися залежно від регіональних уподобань і доступних позицій в Україні.

Поширені запитання:

1. Скільки коштує McDonald’s Happy Meal в Україні?

У наданому меню не вказана вартість Хеппі Міл в Україні.

2. Яка найкраща їжа в Україні Макдональдс?

Це суб’єктивно і залежить від індивідуальних уподобань; популярні варіанти включають курячі крильця, курячі макнагетси та гамбургер.

3. Яка страва в McDonald’s Україна найдешевша?

Виходячи з представленого меню, найдешевшим є гамбургер за ₴41,29.

Leave a Comment